Pizza Rozvoz Brno - Proč pizza z La Strady?

La Strada pro Vás připravuje pizzu, těstoviny, saláty, rizoto a veškerá ostatní jídla italské kuchyně pouze z nejkvalitnějších čerstvých surovin, z velké části dovážené přímo z apeninského poloostrova. Při nákupu veškerých potravin je kladen velký důraz na jejich čerstvost a kvalitu.

Naše jídlo si můžete vychutnat nejenom v Pizzerii La Strada, ale pro Vaše pohodlí jsme schopni vše dopravit k Vám domů, do zaměstnání, nebo i třeba do jiné restaurace a podniku, kde dostanete chuť na pravou italskou kuchyni.
Naše “Pizza taxi” rozváží pizzu a veškerá jídla po celém Brně a okolí.

Na pizzu používáme vždy pravou mozzarellu, vyráběnou z kravského mléka, žádné náhražky, které používají některé tzv.pizzerie. Kvalitní italské suroviny odebíráme od stálého dodavatele, čímž je zajištěna stálá, nekolísající kvalita vyrobených jídel, ať už se jedná o pravou italskou pizzu, různé druhy salátů, doner kebab nebo o další italské speciality – např. lasagne, cannelloni, panini, nejslavnější italský dezert „tiramisu“.

Těsto je připravováno dle našeho receptu ze stále stejné mouky vysoké kvality. Neprovádíme žádné experimenty na zákaznících. Pokud si chcete vychutnat pizzu s pocitem, že víte co jíte, pizza z La Strady je ta správná volba! Používáme pravé italské přísady, které si můžete přidat na pizzu pouze u nás v La Stradě.

Dále jsme jako službu pro nemocné celiakií či Duhringovou dermatitidou, nyní zavedli bezlepkovou pizzu. Z bezlepkového těsta si budete moci objednat jakoukoli pizzu průměru 33cm z našeho rozvozového lístku, nebo si ji budete moci vytvořit v našem pizza konfigurátoru. V něm si budete samozřejmě moci vytvořit jakoukoliv pizzu, přesně podle Vaší momentální chuti a nálady.

Přednosti rozvozu pizzy z La Strady jsou:

  • jasně definovaná doba příjezdu
  • speciální vyhřívané přepravní boxy používané k rozvozu pizzy
  • pizza konfigurátor - rozvoz pizza přesně podle Vašich představ a chuti
  • 100% čerstvá, neohřívaná jídla
  • vegetariánská pizza
  • pizza, saláty a vše ostatní zaručeně z kvalitních a čerstvých ingrediencí
  • novinka - bezlepková pizza
  • La Strada Vám vždy zaručuje kvalitu, čerstvost a hygienickou bezvadnost veškerých jídel
  • v případě problému okamžité řešení reklamace

Děláme vše co je našich silách pro Vaši spokojenost! Naše krédo je: „Když přijedeme jednou, tak se chceme vrátit i podruhé.“

JSME NA FACEBOOKU A PŘIPRAVUJEME AKCE PRO FANOUŠKY

PARTNEŘI

   

mobilni aplikace pizza-taxi Ke každé 5. objednávce z mobilní aplikace Coca-cola 0,33l ZDARMA!


Přijímáme všechny běžné druhy
platebních karet a stravenek šeky a stravenky